Ana Sayfa > Kurumsal

Hakkımızda

ERS ELEKTRİK OTOM. MAK. ELK SAN TİC LTD ŞTİ  2009 yılında kurularak Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurucu ortaklarının Otomasyon Sektöründe edindiği 21 yıllık tecrübesini müşterilerine aktarmak amacıyla 2015 yılı başlarında gücünü ve kalitesini Ant Mühendislikle birleştirip Konya Karaman Bayiliğini alarak bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır. 

Temel amacı sorunlara çözüm üretmek olan firmamız, otomasyon ürünleri tedariği,anahtar teslim projeler,enerji verimliliği, makine revizyonu, proses iyileştirme,pano montajı ve birçok  alanda faaliyet göstermektedir. Firmamız güçlü mühendis kadrosu ile müşteri sorunlarına, satış öncesi ve sonrası teknik destek ile çözüm üretmektedir.

Elektrik ve otomasyon sektöründe tanınmış birçok markanın ürün tedariğini kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde sağlamaktayız. Kontrol ve otomasyon teknolojilerinde sektör bazlı teknolojik gelişmeleri yakından takip edip geniş ürün yelpazemizle güncel ve dinamik çözümler sunmaktayız.

Ers elektrik otomasyon ailesi olarak, uzman kadromuz gelişen ve değişen teknolojiyi siz değerli müşterilerimizle birlikte ülkemizin yararına kullanmaktan gurur duyarız..

 

Copyright ERS OTOMASYON San. Tic. A.Ş. Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.